Plakat: członkowie zespołu na scenie

Ciabatta - koncert premierowy albumu "W mroku"

2019-09-28 ( sobota )
18:00
Sala Amarantowa, Dom Tramwajarza, ul. Słowackiego 19/21, Poznań

Kategoria: Muzyka

Koncert promujący najnowsze wydawnictwo muzycznego przysmaku z Poznania - zespołu Ciabatta. Album "W mroku" ukaże się 27 września, co oznacza, że na koncercie, oprócz znanych już utworów, zostaną zaprezentowane premierowe!
Album "W mroku" to pełna melodii i przestrzeni kontynuacja historii opowiedzianej na poprzedniej płycie "Wróć, zanim się ściemni". Sami o najnowszym wydawnictwie mówią tak: "Zostawiamy za sobą świat wspomnień, wszystko to co beztroskie i nieco naiwne. Nadeszła już noc i zrobiło się ciemno, a nieprzyjemny mrok powoli chce i nas zagarnąć. Nie pozwolimy na to! Chcemy być jasnym punktem, lampą, latarnią, gwiazdą dla innych i ratować każdego przed nadchodzącą ciemnością. Wiemy jednak, że czasem sami będziemy potrzebować kogoś, kto rozświetli drogę i rozbłyśnie tuż obok nas w mroku nocy. Może to będziesz właśnie Ty?"
Skład zespołu:
Anna Barczewska - wokal/instrumenty losowe
Maciej Godek - perkusja
Bartosz  Czapliński - bas
Michał Dębski - nienastrojona gitara
Mateusz Wiśniewski - nastrojona gitara
Support:
Chwilantropia - altpop z Wrocławia. Zespół lawiruje w stronę rocka, soulu i patrzy na muzykę poprzez kolory, tworząc metaforyczne historie po polsku. Aktualnie Chwilantropia kończy prace nad debiutanckim albumem, który promuje dwoma singlami, "Nie mówię nie" i "Liczba Pi". Oba utwory prezentowane są w kilkunastu rozgłośniach radiowych, m.in. Muzo.fm, Radio Wrocław, Radio Ram, Polskie Radio Rzeszów, Radio Centrum, itd.
Bilety: 15 zł, dostępne w Punkcie informacyjnym Domu Tramwajarza oraz na stronie bilety24.pl