UDH

Corona SunSets Hour x OLY. x MUS bar&view

2019-09-27 ( piątek ) – 2019-09-28 ( sobota )
20:00-00:00
MUS Bar & View, ul. Roosevelta 22, Poznań

Corona SunSets Hour już po raz ostatni w tym roku przyjedzie do najgorętszej miejscówki na mapie Polski. W piątek, 27 września, wakacyjna trasa zatrzyma się w "MUS bar&view".

To wyjątkowa przestrzeń w centrum Poznania, jedyny Sky Bar w mieście ze zjawiskową panoramą 360 stopni dookoła lokalu. Widok z 15 piętra biurowca Bałtyk Tower sprawi, że klimat imprezy będzie naprawdę wyjątkowy!

Co więcej, Corona Team zadba o najlepsze muzyczne brzmienia, nie zabraknie błysku fleszy, a to wszystko w towarzystwie schłodzonego i delikatnego smaku złotego trunku! Na parkiet zaprosi Was gość specjalny Oly., czyli Aleksandra Komsta. Koncert uzdolnionej polskiej wokalistki art-popowej zwieńczy pełen atrakcji wieczór.

Artystka pochodzi z Nałęczowa, obecnie przebywa w Poznaniu. Tworzy melancholijną muzykę o lekkim zabarwieniu elektronicznym. W 2015 roku wydała swoją pierwszą debiutancką płytę Home, z takimi utworami jak "Afterlife" czy "The Loneliest Whale On Earth" z udziałem islandzkiego wokalisty, Low Roara. Oly. działała również z takimi artystami, jak Andrzej Smolik czy Fismoll oraz grała na wielu festiwalach, w tym dla widowni Open'era, Halfwaya, Spring Breaka, Liveurope Showcase oraz podczas Europejskich Targów Muzycznych. W listopadzie ub. roku wokalistka wydała drugi album "Rzeczy, których nie mówię, kiedy jestem dorosła" z 15 utworami, wydanych w języku polskim oraz angielskim. W piosence "Zniknę zniknę" współtworzyła ze Smolikiem, a w "There Is No One" z Baaschem.

Zobacz www.facebook.com/events/516588112504885/