Plakat ze zdjęciem członków zespołu i informacjami o wydarzeniu

Pożegnanie Lata: Strachy na Lachy

2020-09-13 ( niedziela )
20:00-22:00
Laba.Land, ul. Przełajowa 5, Poznań

Pożegnajmy razem lato pełne muzycznych emocji! We wrześniowe popołudnie organizatorzy zapraszają na teren Laba.Land, gdzie wystąpi zespół Strachy na Lachy.

Strachy Na Lachy to formacja powołana w 2001 roku przez Grabaża i Kozaka, założycieli Pidżamy Porno. Pierwszy skład uzupełnili basista Lo i gitarzysta Mariusz Nalepa. W 2003 roku grupa podpisała kontrakt płytowy z niezależną firmą płytową SP Records. Do grupy dołączyli Kuzyn - perkusja oraz Anem - klawisze. W grudniu tego samego roku ukazała się debiutancka płyta "Strachy Na Lachy".

Bramy zostaną otwarte o godz. 19:00. Koncert rozpocznie się o godz. 20:00 i potrwa do ciszy nocnej, czyli godz. 22:00. Na terenie wydarzenia obowiązywać będą bieżące zalecenia epidemiologiczne, z którymi należy zapoznać się przed przybyciem na miejsce.

Bilety w cenie: 69 zł dostępne są na: www.eventim.pl/goodtaste.
Uwaga! Zakup biletów poza autoryzowanymi punktami sprzedaży (Facebook, aukcje internetowe itp.) stwarza ryzyko zakupu biletów nieoryginalnych lub nieważnych, które nie umożliwią wejścia na koncert.

Dokładne informacje dotyczące wstępu i zachowania na terenie koncertu zostaną określone w Regulaminie, który jest dostępny na http://tinyurl.com/regulamin1.

Zobacz www.facebook.com/events/291785335450784/