Logo KontenerArt.

NO SUGAR gra w KontenerART

2021-06-30 ( środa )
20:00-22:00
KontenerART, ul. Ewangelicka, Poznań

NO SUGAR to poznański zespół tworzący muzykę z pogranicza popu, soulu, funku i R&B w języku polskim i angielskim. Skład powstał w lipcu 2020 roku.

NO SUGAR tworzą: Maria Blandzi (wokal), Franciszek Wajdzik (instrumenty klawiszowe), Adam Wajdzik (perkusja), Paweł Kosicki (gitara basowa), Teodor Cyrulik (gitara elektryczna) oraz Wojciech Błachowiak (DJ). Zespół czerpie inspiracje z twórczości takich artystów jak: J Dilla, Hiatus Kaiyote, czy Sistars. W kwietniu 2021 roku NO SUGAR zajął II miejsce na konkursie STAGE4YOU organizowanym przez Uniwersytet Warszawski.

Wstęp wolny.

_

Demostacja to cieszący się powodzeniem cykl koncertów muzycznych wspierających młodych artystów, którzy otrzymują szansę prezentacji swoich umiejętności na scenie KonteneraRT. Z nadesłanych do nas wcześniej zgłoszeń, profejsonalne Jury składające się z praktykujących muzyków, producentów muzycznych i teoretyków muzyki wybrało dla Was 10 zespołów.
Marzymy, by przestrzeń KontenerART dalej pozostawała miejscem na eksperyment, nowe doświadczenia. Nie mamy żadnych ograniczeń stylistycznych, nie cenzurujemy, jesteśmy otwarci.

Aktywator-kultura dla przestrzeni, przestrzeń dla kultury
Projekt dofinansowany ze środków miasta Poznania
#poznanwspiera
#Fundacja Spotkanie i Tworzenie

W związku z zaleceniami Głównego Inspektoratu Sanitarnego o zachowaniu dystansu między uczestnikami wydarzenia, ilość miejsc będzie ograniczona. Przypominamy również o konieczności zakrywania ust i nosa w strefie wydarzenia.