Na grafice plakat wydarzenia.

Hank Von Hell - koncert

2022-05-25 ( środa )
20:00
U Bazyla, ul. Norwida 18a

Legendarny Hank Von Hell - Po raz kolejny jest tutaj, aby trząść twoją dupą, prawdziwy mistrz ochrypły rock / szok seksualny... Niesławny Norweg, który imprezował nie dla zabawy, ale waby uczcić zniszczenie i spustoszenie powraca z nowym albumem "DEAD".
Dwa lata temu legendarny były frontman dżinsowych demonów Turbonegro powrócił na dobre z solowym debiutem Egomania, płytą, która natychmiast zaspokoiła potrzeby jego wściekłych fanów, którzy czekali osiem długich i samotnych lat na powrót tej punkowej ikony z alternatywnego świata telewizji, filmów, musicali teatralnych, a nawet książek kucharskich.

Teraz wymyślony na nowo Hank Von Hell prezentuje jeszcze mocniejszy album i jest zaopatrzony w niebezpieczeństwo, rozpustę, haki i riffy których pragnąłeś. Tytuł jego nowej płyty to "DEAD", a jak sama nazwa wskazuje, album reprezentuje jeszcze ciemniejszą stronę Hanka von Hella, niż ta, którą nauczyliśmy się kochać.

Producentem płyty"Dead" jest Tom Dalgety (Ghost, Rammstein, Royal Blood i wielu innych), który jest także współautorem utworów "Blackened Eyes", "Forever Animal", "Disco". Wśród gości specjalnych znajdziemy muzyków Sum 41, którzy napisali i nagrali "Radio Shadow". Album DEAD ukazał się  15 czerwca 2020 r.

Bilety - 80 zł.

opr.sw

Bilety dostępne w: