a

Spotkanie z Dodą - Dorotą Rabczewską

2017-06-03 ( sobota )
15:00
empik Megastore Poznań, ul. Półwiejska 42 (Stary Browar), Poznań

Doda spotka się z fanami w Poznaniu. Riotka Tour jest drugim DVD koncertowym w karierze Doroty Rabczewskiej. Z okazji premiery tego wydawnictwa artysta spotkanie się z fanami w Poznaniu. Fani będą mogli uzyskać autograf oraz zrobić pamiątkowe zdjęcie z wokalistką.

Koncert zarejestrowany został w Hotelu Arłamów w Ustrzykach Dolnych 5. Listopada 2016 roku.DVD koncertowe z trasy Riotka Tour jest odpowiedzią na prośbę publiczności.

Każdorazowo pod sceną gromadziło się średnio ok. 10 000 osób. Trójpoziomowa scena, na której odbywa się widowisko obejmuje powierzchnię aż 200m2. W trakcie show wielokrotnie zmienia się scenografia, która dopasowana jest do poszczególnych utworów. Efekty wizualne wzbogacone są o najnowocześniejsze oświetlenie, pirotechnikę, jak również skomplikowane wizualizacje. Dodzie na scenie towarzyszą uzdolnieni tancerze oraz muzycy. Starannie dobierane są kostiumy, które powstały we współpracy artystki z polskimi młodymi projektantami. Doda pokazuje nie tylko swój talent wokalny, ale również sprawdza się jako aktorka oraz tancerka.

DVD Riotka Tour w 100% jest pomysłem Dody - wokalistka odpowiada zarówno za produkcję jak i reżyserię scenariusza. Produkcja jest bardzo wymagająca, bazuje m.in. na klimacie burleski oraz stylu ulicznym. Scenariusz zaskakuje dynamiką i podtrzymuje zainteresowanie widza do samego końca. Artystka zadbała nie tylko o doznania słuchowe swoich widzów ale także wizualne. Doda posiada w swoim dorobku także DVD koncertowe z trasy Fly High Tour, które pojawiło się w sprzedaży już w 2014 roku.

Wstęp wolny.

_
oprac.LT

Plakat