a

TEDWomen 2017 - Bridge - transmisja z wydarzenia w Nowym Orleanie

2017-11-08 ( środa )
18:00
SPOT, ul. Dolna Wilda 87, Poznań

TEDxPoznań zaprasza na kolejne spotkanie z inspirującymi mówcami. Tym razem fani formatu TED będą mieli okazję wysłuchać transmisji z tegorocznej konferencji TEDWomen 2017 - Bridge organizowanej w Nowym Orleanie.

Motywem przewodnim wystąpień w 2017 roku będą Mosty. Budujemy je, konstruujemy, przekraczamy. To właśnie one łączą to, co wydaje się niemożliwe do połączenia i kreują nową rzeczywistość. W świecie pełnym podziałów, usłyszymy TED talki wygłaszane przez przedsiębiorców, innowatorów, artystów, aktywistów i liderów społeczeństwa obywatelskiego - budowniczych mostów z całego świata.

Transmisja z wybranych prelekcji potrwa około trzech godzin. Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc, obowiązuje wcześniejsza rezerwacja biletów (goo.gl/NzBWYf).
Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.
Wszystkie prelekcje odbędą się w języku angielskim.

_
W związku z dużym zainteresowaniem, TEDxPoznań już teraz zaprasza na kolejne wydarzenie, które odbędzie się 6 grudnia w Starym Browarze. Hasłem tego eventu będą Granice, a wśród prelegentów pojawią się fascynujacy mówcy. Wszystkie informacje będą na bieżąco aktualizowane na facebook'owym profilu organizacji.
_

O TEDxPoznań:

Wydarzenia organizowane przez TEDxPoznań to lokalne eventy na licencji amerykańskiej fundacji TED. W setkach miast na świecie fani tego formatu organizują lokalne eventy, podczas których wspólnie oglądają TED Talks oraz zapraszają prelegentów, by szerzyć innowacyjne idee w popularno-naukowej formie. TEDx jest organizacją non-profit. TEDxPoznań działa już od 2010 roku, organizując ok. 3-4 wydarzenia rocznie.

_
opr.LT

Zobacz https://web.facebook.com/events/1540661305980778/