a

Spotkanie autorskie - Wojciech Drewniak

2018-04-17 ( wtorek )
18:00
empik Megastore Poznań, ul. Półwiejska 42 (Stary Browar), Poznań

Poland first to fight, czyli o II wojnie światowej bez cenzury

Tajemnice, o których nie mówi się na lekcjach w szkole, kulisy rozszyfrowania Enigmy, walka w przestworzach podczas Bitwy o Anglię i wiele więcej. Autor kontrowersyjnego kanału na Youtube "Historia Bez Cenzury" Wojciech Drewniak prezentuje kolejną odsłonę znakomitej serii. O najnowszej książce "Historia bez cenzury 3. Poland first to fight... czyli II wojna światowa" (Wydawnictwo Znak) opowie na spotkaniu autorskim w salonie Empik Stary Browar już 17 kwietnia.

Po dwóch książkach opowiadających o Polskich władcach oraz "koksach" przyszedł czas na Polaków  walczących w II wojnie światowej. Wojciech Drewniak napisał książkę, dzięki której czytelnik udaje się w podróż w czasie po najsłynniejszych frontach największej wojny w dziejach, poznając ciekawostki i fakty.

Kanał "Historia Bez Cenzury" od początku istnienia miał ogromną liczbę fanów. Dziś liczy już ponad 661 tysięcy subskrypcji. Przedstawia najważniejsze zagadnienia i fakty historyczne w sposób prosty i czytelny dla odbiorcy. Kilka z ciekawych historii Wojciech Drewniak z pewnością opowie na wyjątkowym spotkaniu autorskim. Odpowie też na pytanie, dlaczego to zawsze Polacy, byli FIRST TO FIGHT.

Wojciech Drewniak - pisarz, Youtuber, popularyzator historii. Autor kanału "Historia Bez Cenzury" i serii książek o tym samym tytule.

Wstęp wolny.

_
opr.LT

Baner