Konferencja "System monetarny 2.0"

2019-10-01 ( wtorek )
17:30-21:00
Collegium Da Vinci, ul. Kutrzeby 10, Poznań

Collegium da Vinci oraz Stowarzyszenie Blockchain Polska zapraszają na ogólnopolską bezpłatną konferencję "System monetarny 2.0".

Technologie nurtu Przemysł 4.0 wywierają coraz większy wpływ na życie wszystkich ludzi. Mimo że użytkownicy końcowi wielu aplikacji nie zdają sobie z tego sprawy, to na co dzień korzystają z takich innowacyjnych technologii, jak blockchain czy sztuczna inteligencja.

Ostatnie wydarzenia w świecie finansów skłaniają do refleksji, otwierając dyskusję nad nowym kształtem systemu monetarnego, w którego działaniu kluczową rolę odgrywać będą technologie rejestrów rozproszonych. Dlatego też jest to najwłaściwszy czas na zadanie kluczowych pytań ekspertom ze świata finansów na temat tego, w jaki sposób należy przygotować się na nadchodzące zmiany.

Celem konferencji jest propagowanie innowacyjnych rozwiązań technologicznych opartych na technologii blockchain, ze szczególnym uwzględnieniem rozwiązań implementowanych w sektorze finansowym. W trakcie debaty partnerzy wydarzenia przedstawią przykłady dobrych praktyk, dzięki którym uczestnicy będą mogli poszerzyć swoją wiedzę albo przejść do praktyki.

Wydarzenie kierowane jest do osób zainteresowanych tematyką, poruszających się w branży fintech, regtech i finansowej, ale także dla tych, którzy chcą poznać innowacyjne technologie.

Osoby zainteresowane uczestnictwem są zobowiązane do wypełnienia formularza rejestracyjnego: http://cdv.pl/wydarzenia/konferencja/ogolnopolska-konferencja-system-monetarny-2-0/

Zobacz cdv.pl