Napisy informujące o wydarzeniu na granatowym tle

Weekend z Książką w Starym Browarze

2020-03-07 ( sobota ) – 2020-03-08 ( niedziela )
12:00
Szachownica, Pasaż 0, Stary Browar, ul. Półwiejska 42, Poznań

Plebiscyt Książka Roku 2019 jest organizowany przez serwis lubimyczytać.pl wraz z Allegro, a partnerem strategicznym został Stary Browar. To właśnie tam odbędzie się "Weekend z Książką", na który organizatorzy zapraszają wszystkich czytelników.

W sobotę będą oni mogli spotkać się z popularnymi pisarkami i pisarzami, nominowanymi w plebiscycie m.in. z brytyjską pisarką B.A. Paris, a także z Ałbeną Grabowską, Magdaleną Witkiewicz oraz Łukaszem Orbitowskim. Twórcy przyjadą do Poznania na spotkania autorskie, podczas których porozmawiają z czytelnikami o swojej twórczości i będą rozdawać autografy. W niedzielę odbędzie się wielka wymiana książek "Z półki na półkę" - cykliczna impreza, podczas której będzie można nadać przeczytanym książkom drugie życie.

Czytelnicy mogą wymienić się publikacjami już przez siebie przeczytanymi oraz zdobyć wydawnicze nowości, gdyż premierowe tytuły na wymianę przekazało wiele współpracujących z lubimyczytać.pl wydawnictw. Wymiana rozpocznie się o godzinie 12:00 przy Szachownicy w Starym Browarze.

Program spotkań autorskich 7 marca:

- g. 12:00-13:15 Spotkanie z Łukaszem Orbitowskim, autorem książki "Kult", nominowanej w kategorii literatura piękna.

- g. 14:00-15:30 Spotkanie z pięcioma autorkami nominowanymi w kategorii literatura obyczajowa i romans: Ałbeną Grabowską ("Matki i córki"), Elżbietą Rodzeń ("Chłopak, którego nie było"), Nataszą Sochą (" (Nie)miłość. Z tobą i bez ciebie"), Adrianną Trzepiotą ("Zimowa Jutrzenka") i Magdaleną Witkiewicz ("Jeszcze się kiedyś spotkamy").

- g. 16:00-17:30 Spotkanie z B.A. Paris, autorką książki "Pozwól mi wrócić", nominowanej w kategorii kryminał / sensacja / thriller. Autorka promować będzie swoją najnowszą powieść "Dylemat".

Zobacz starybrowar5050.com/wydarzenia/weekend-z-ksiazka-w-starym-browarze/