Plakat ze zdjęciem Sylwii Lipki i okładki jej książki. Po lewej białe napisy informujące o wydarzeniu, pomarańczowe tło.

Sylwia Lipka - spotkanie z cyklu #premieraonline

2021-07-13 ( wtorek )
18:00
Empik, ul. Ratajczaka 44, Poznań; online

Sylwia Lipka, uwielbiana przez nastolatków piosenkarka i youtuberka, debiutuje jako pisarka autobiograficzną książką "Mery Majka" (Wydawnictwo Insignis). O powieści i kulisach jej powstawania z autorką porozmawia Katarzyna Borowiecka.

Bohaterka książki, Marysia, pochodzi z małej miejscowości i jest najmłodsza z licznego rodzeństwa. Od małego uczęszcza na zajęcia artystyczne. Marzy jej się kariera piosenkarki. Gdy tylko zaczyna gimnazjum, dołącza do zespołu jako główna wokalistka i zakłada swój kanał na YouTubie. Bohaterka walczy z różnymi przeciwnościami losu: od niezrozumienia, przez próbę wybicia się z małej miejscowości, po hejt wśród rówieśników. Powieść opowiada przede wszystkim o pasji i dążeniu do marzeń za wszelką cenę. Droga do sławy często nie jest usłana różami. Czy warto więc nią podążać? "Mery Majka" to historia nastolatki, której liczne trudności nie zniechęciły do realizacji marzeń.

Interaktywne transmisje odbywają się na stronie Facebook.com/empikcom. W trakcie wydarzeń możliwe jest zadawanie pytań w komentarzach pod streamingiem. Wszystkie spotkania tłumaczone są na język migowy.

Zobacz www.facebook.com/empikcom