Koncert zespołu Title Fight

2013-05-01 ( środa )
19:00
Pod Minogą, ul. Nowowiejskiego 8, Poznań

Godziny: wejście: 18:00, początek: 19:00

Cena biletów:25 zł / 30 zł

Miejsca zakupu:www.ticketpro.pl oraz sklepy sieci Empik, Media Markt i Saturn

Support:ROOFTOPS

Agencja Go Ahead oraz Poznań Hardcore zapraszają na koncert Title Fight! Amerykanie wystąpią 1 maja 2013 roku w Poznaniu, w klubie Pod Minogą!

Title Fight to amerykański  zespół, grający hardcore punk, założony w 2003 roku przez braci Russin i Jamiego Rhoden'a.  Początkowo grupa skupiała się na graniu jak największej ilości koncertów w okolicach swojego rodzinnego Kingston (Pensylwania), jednakże w 2005 po dodaniu do składu Shanea Morana (druga gitara) muzycy postawili na nagrywanie demówek. Właśnie dzięki tym demo zwrócili na siebie uwagę FlightPlan Records - wytwórni, która dała im możliwość wydania pierwszego pełnego albumu. Z czasem muzyka Title Fight nabierała bardziej melodyjnego charakteru. W ich graniu można doszukać się inspiracji takimi zespołami  jak Jawbreaker, Kid Dynamite czy Lifetime. Przełomowa  dla Title Fight była trasa z Set Your Goals - zaraz po niej zespół związał się na krótko z Run For Cover Records,  gdzie wydał The Last Thing You Forget 7". W styczniu 2011 pod swoje skrzydła przyjęło ich SideOneDummy Records, co zaowocowało dwoma albumami: Shed  (2011) i Floral Green  (2012).

Muzycy Title Fight na koncie mają już wiele tras po USA  u boku m.in. Rise Against, New Found Glory,  Bayside,  Senses Fail czy Touche Amore. Trasa  europejska, w ramach której po raz pierwszy odwiedzą Polskę, jest już ich drugą wizytą na starym kontynencie.

Bilety dostępne w:

Zobacz www.go-ahead.pl