Koncert - Sylwia Grzeszczak z zespołem

2014-03-09 ( niedziela )
18:00
Hala Arena, ul. Wyspiańskiego 33, Poznań

Nie jest łatwo przejść "od przedszkola do Opola". Popularny niegdyś program był dla wielu dzieci tylko krótką muzyczną przygodą. Jednak dla 5-letniej Sylwii Grzeszczak nie było innego wyjścia - scena była jej pisana. Chwilę później w domu pojawił się fortepian, w którym również zakochała się od pierwszego "dotknięcia" klawisza. Sylwia ukończyła 2 szkoły muzyczne w Poznaniu i chociaż była wyróżniającą się pianistką, dobrze wiedziała że musi połączyć w sobie dwie miłości - grę i śpiew. Po drodze były m.in. castingi do Romeo i Julii w musicalu J. Józefowicza i J. Stokłosy, zwycięstwo w Wielkopolskim programie Drzwi do kariery oraz udział w IV edycji programu Idol gdzie jako 15 -latka doszła do etapu klubowego i gdzie o mały włos nie znalazła by się w finale.
W roku 2008 Sylwia podjęła współpracę z Liberem który jako raper i autor tekstów szukał młodej utalentowanej wokalistki do nowego projektu. I chyba lepiej nie mógł trafić. Wspólnie szybko zdobyli polską publiczność. Single "Co z nami będzie" , "Nowe szanse" czy "Mijamy się" stały się wielkimi przebojami, długo utrzymując się na szczytach największych polskich rozgłośni radiowych.
W 2011 roku ukazał się debiutancki singiel solowy Sylwii - "Małe rzeczy", który dotarł do pierwszego miejsca w notowaniach Polish Airplay Chart oraz Polish Video Chart.
Wydany 11 października album "Sen o Przyszłości" dotarł do pierwszego miejsca w zestawieniu OLiS. Płyta, promowana takimi utworami jak wspomniany "Małe rzeczy", tytułowy "Sen o przyszłości", czy ostatni "Karuzela" dwukrotnie pokryła się platyną.

Bilety w cenie 25, 30, 35, 40, 45zł

Bilety dostępne w: