Koncert charytatywny - Ossesso, All these animals i Warsztat grają dla małego Dorianka.

2014-03-27 ( czwartek )
19:00
Klub U Bazyla, ul. Św. Wojciech 28, Poznań

Wstęp 9 złotych.
Dorian i jego brat bliźniak urodzili się w 32 tygodniu ciąży.
Rozwój dzieci był opóźniony, niepokoiło to, że nóżki Dorianka były zawsze sztywne, nienaturalnie wygięte.
Została diagnozowana Doriankowi spastyka kończyn dolnych, która jest jednym z objawów dziecięcego porażenia mózgowego.
Cel by Dorian wraz z Hubertem poszedł do przedszkola o własnych siłach już we wrześniu 2014!
Koncert mieści się w akcjach mające na celu wsparcie finansowe - w planach jest kupno sprzętu rehabilitacyjnego, ortopedycznego, codzienna fizjoterapia i wyjazdy na turnusy rehabilitacyjne. Dorianek jest oficjalnym podopiecznym Stowarzyszenia na Rzecz Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej.
Ossesso to rockowa kapela z Poznania. od 3 lat grają po Wielkopolsce, w celu dobrze się bawić razem z publicznością. Po ostatnich zmianach w składzie, kapela mocno skierowała się w kierunku Funky rock - a la Red Hot Chili Peppers -. "Według nas to najlepszy sposób by jednocześnie dać rockowego kopa i możliwości tańczenia pod sceną.A wiemy że publiczność lubi poszaleć". Na żywo będzie można posłuchać również ich poprzednie sukcesy jak Miss Skazzo, czy Un Paese, kower Strachów na lachy który wokalista zaśpiewał z Grabażem w Jarocinie, czy My Name is Jeżyce, nagrany z historycznym perkusisą Pidżamy Porno.

All these animals.
Francusko-ameyrkańsko-polska kapela Alternative Rock. od drugiej połowy 2012r. grają po całej Europie podarowując widzom intensywne i jednocześnie
Warsztat
Kapela grająca dużo dobrego rocka. Wzorują się nad najlepszymi, od Rolling Stones po Nirvanę i od The Beatles po Pink Floyd.