Bajeczna Niedziela u Raczyńskich

Bajeczna Niedziela u Raczyńskich

2014-12-07 ( niedziela )
12:30
Biblioteka Raczyńskich, pl. Wolności 19, sala 1, Poznań

Karolina Gorczyca przeczyta fragmenty Opowieści wigilijnej gwiazdki.

Wstęp na bezpłatne zaproszenia do odbioru od 1 grudnia w Bibliotece dla dzieci przy Al. Marcinkowskiego 23/24 oraz w CIM ul. Ratajczaka 44.

Opowieści wigilijnej gwiazdki (Wydawnictwo Skrzat)
Pełne uroku i świątecznego ciepła opowiadania bożonarodzeniowe z dziećmi w roli głównej. Zostały tu opisane polskie tradycje świąteczne i zwykłe współczesne rodziny, które potrafią pięknie przeżywać ten wyjątkowy czas. Z bajecznie kolorowych kart tej wyjątkowej książki promieniują ciepło, miłość, serdeczność, bliskość - uczucia, do których tęsknimy i którymi sycimy się w każde Boże Narodzenie.
Autorami opowiadań są: Hanna Kowalska-Pamięta, Renata Opala, Mariusz Niemycki, Lech Zaciura, Danuta Zawadzka.

www.skrzat.com.pl

Karolina Gorczyca
Znakomita aktorka młodego pokolenia, zadebiutowała w "Biesach" w reżyserii Krzysztofa Jasińskiego na scenie Teatru Stu. Widzom telewizyjnym znana z seriali: "Twarzą w Twarz" Patryka Vega, "Czas honoru" - rola Rudej, "Usta usta" - rola Leny. Wystąpiła w filmach: "Korowód" Jerzego Stuhra, "Pora Mroku" Tomasza Lewkowicza, "Skrzydlate Świnie" Anny Kazejak, "Huśtawka" Grzegorza Kuczeriszka, a ostatnio w głównej roli w niemiecko-polskim filmie "Agnieszka" w reżyserii Tomasza Rudzika.

Załącznik

Zobacz www.bracz.edu.pl