Zespół Dziwy

Dziwy na Wildzie: koncert - piknik - warsztaty

2015-09-29 ( wtorek )
17:00-20:00
Ogród Wilda, ul. Fabryczna 4, Poznań

Psychodelicznego rocka po polsku i łotewsku na kontrabas, gitarę, perkusję i głos w wykonaniu zespołu Dziwy wysłuchamy we wtorek 29 września na finał sezonu w Ogrodzie Wilda.

W minionym sezonie, w ogrodzie przy ul. Fabrycznej, który od trzech lat współtworzą mieszkańcy, Wildecka Inicjatywa Lokalna WILdzianie, Stowarzyszenie Kasztelania Ostrowska i Malta Festival Poznań, grali m.in. Bisquit i Small Mechanics. Na wildeckim skwerze stanęła konstrukcja studentów architektury z krajów wyszehradzkich, a na ścianie zawisł wielkoformatowy kolaż autorstwa Darii Mielcarzewicz. Co tydzień dzieci spotykały się w ogrodzie, żeby eksperymentować, tworzyć reportaż filmowy o dzielnicy, sadzić kwiaty, zioła i warzywa. Seniorzy wyszydełkowali okrycie dla jednej z ogrodowych ławek, a autorka bloga Zielona Wśród Ludzi pokazała mieszkankom kosmetyczne możliwości ziół, owoców i olejów.

Finisaż sezonu rozpocznie się piknikiem i warsztatami dla dzieci o godz. 17.00. Później, o godz. 18.30, na ogrodowej scenie muzycznej zagrają Dziwy. Zespół wystąpił dotychczas na kilkudziesięciu scenach i zwyciężył w konkursach "Inea Gra" za teledysk do "Rogów" i "Roxy Debiut", którego nagrodą był występ "na żywo" na antenie radia Roxy FM.

Koncertowe piknikowanie w Ogrodzie Wilda, ul. Fabryczna 4, 29 września, start godz. 17.00, wstęp wolny!

Zobacz malta-festival.pl/pl/program/finiszujemy-w-ogrodzie-wilda-koncert--piknik--wolno-dzieciom