x

O.S.T.R. - koncert

2018-06-22 ( piątek )
20:00
Klub Muzyczny B17, ul. Bułgarska 17

O.S.T.R - muzyk, producent, instrumentalista i raper, który jest jednym z najbardziej pracowitych i utalentowanych artystów w Polsce. Od kilkunastu już lat podąża w obranym przez siebie kierunku artystycznym, dzięki czemu na scenie hip-hopowej w kraju osiągnął już praktycznie wszystko.

O.S.T.R od kilkunastu lat jest w nieprzerwanej trasie koncertowej. Płyty O.S.T.R. wydawane są w wyjątkowej oprawie edytorskiej, za którą odpowiada Grzegorz Forin Piwnicki, wyróżniany designer i ilustrator.

Lubiany i doceniany za granicą - współpracował z muzykami z amerykańskiej, brytyjskiej i holenderskiej sceny hip-hopowej.

W życiu prywatnym, niezdrowy tryb życia i intensywne trasy koncertowe odcisnęły swoje piętno na życiu prywatnym muzyka. Na początku 2015 roku O.S.T.R. przeszedł ratujący życie zabieg rekonstrukcji płuca. Przeżycia i przemyślenia związane z tym wydarzeniem stały się treścią wydanej w lutym 2016 roku płyty "Życie po śmierci", która spotkała się bezprecedensowym przyjęciem przez krytyków i słuchaczy.

O.S.T.R. pochodzi z muzycznej rodziny, urodził się i wychował w Łodzi. Przyjaciel swoich fanów, człowiek towarzyski, otwarty, na co dzień skromny. Żonaty, ojciec dwóch synów.

Bilety - 59 zł.

opr.sw

Bilety dostępne w: