a

XXanaxx - koncert w ramach trasy "Gradient" Tour

2018-11-30 ( piątek )
20:00
Klub Muzyczny B17, ul. Bułgarska 17, Poznań

Już 26 października odbędzie się premiera nowego, długo wyczekiwanego albumu XXANAXX zatytułowanego "GRADIENT". Dosłownie dzień później zespół zagra koncert w Poznaniu! To właśnie w klubie B17 premierowo usłyszycie charakterystyczne dla grupy brzmienia w wyjątkowym, koncertowym wymiarze.

Grupa pokusiła się o stworzenie krążka, który wyłamuje się z założeń sztampowych produkcji. XXANAXX nie stoi w miejscu, a poprzez ciągłe poszukiwanie, ciekawość oraz twórczą bezkompromisowość zabiera słuchacza w drogę ku nowym rewirom ich muzycznych działań. Chociaż jedno pozostaje niezmienne: nowy album z pewnością odzwierciedli to, co dla XXANAXX najbardziej charakterystyczne - mięsiste, przestrzenne brzmienia dopełnione wyjątkowo zmysłowym wokalem.

Klaudia Szafrańska i Michał Wu, będący trzonem grupy XXANAXX, skrzyżowali swoje drogi zawodowe w 2012 roku, co zaowocowało wydaniem singla "Disappear". Wydawnictwa "Xxanaxx EP", "Triangles" czy "FWRD" pełne nowoczesnych brzmień i niesztampowych rozwiązań muzycznych spotkały się z przychylnym odbiorem krytyki i ugruntowały pozycję zespołu na polskim rynku muzycznym. Występy na najważniejszych festiwalach takich jak Open'er Festival, Audioriver, Tatarak, Selektor, Matla Festival czy też The Great Escape pozwolił XXANAXXowi zgromadzić rzeszę wiernych fanów wypełniających po brzegi kluby i sale koncertowe w całej Polsce.

Bilety w cenie

  • 39 zł (I pula - wyprzedane)
  • 49 zł (II pula)

_
opr.LT

Bilety dostępne w: