Członkowie zespołu

Flunk (NO) + Helaine Vis - koncert

2019-10-19 ( sobota )
20:00
Blue Note, ul. Kościuszki 79, Poznań

Flunk to połączenie muzyki elektronicznej, pop, downtempo oraz trip hop. Ich magiczne, hipnotyzujące, wręcz urocze koncerty cieszą się dużą popularnością i przyciągają w Polsce fanów muzyki zarówno alternatywnej, niezależnej, jak również popowej i komercyjnej.
Ich płyty wydaje - słynna już chyba - wytwórnia BeatService (m.in. Biosphere, Mind over Midi) i w zasadzie już te dwa fakty powinny jak najlepiej świadczyć o Flunk, wszak nowa muzyka norweska robi coraz więcej zamieszania na światowych "nowobrzmieniowych" rynkach.

Flunk idealnie wpisuje się w tę tendencję: płyt tego zespołu słucha się z wielką przyjemnością: charakterystyczny głos wokalistki w połączeniu z zimnym, gitarowo-elektronicznym graniem cieszą ucho i koją nerwy.

Helaine Vis
To 22-letnia wokalistka, autorka tekstów i muzyki. Materiał który prezentuje, to zbiór osobistych, szczerych, pełnych emocji wspomnień i przemyśleń opisywanych na przestrzeni ostatnich kilku lat. Jej delikatny głos uzupełnia i kontrapunktuje gitara w pełnym spektrum brzmień - od klasycznego i oszczędnego po ambientowe, stratosferyczne, czasem brudne.

Bilety:

  • 30 zł - przedsprzedaż,
  • 40 zł - w dniu koncertu.

Bilety dostępne w:

Zobacz bluenote.poznan.pl/