Baner Teatru Polskiego, na zielonym tle czarne napisy, z informacjami w języku polskim i ukraińskim o spektaklu Hamlet w reżyseri Maji Kleczewskiej. Dodatkowe elementy ozdobne.

Spektakl Hamlet

2020-08-27 ( czwartek ) – 2020-08-30 ( niedziela )
18:00
Stara Rzeźnia, ul. Garbary 101/111, Poznań

"Hamlet" wystawiany będzie:

27, 28, 29 i 30 sierpnia 2 razy dziennie (o 18.00 i 21.00, tym razem bez zapętlenia) spektakl w reżyserii Mai Kleczewskiej będzie można zobaczyć w Starej Rzeźni w Poznaniu.

Organizatorzy zachęcją do wzięcia udziału w wyprawie w głąb Elsynoru i do doświadczenia na własnej skórze niezwykłej immersji tego spektaklu.

Tych z Państwa, którzy mieli już przyjemność obejrzenia spektaklu, informujemy, że zaszła drobna zmiana. Ze względu na bezpieczeństwo wszystkich uczestników i obostrzenia mające na celu ograniczenie rozprzestrzeniania się wirusa SARS-CoV-2, spektakl nie będzie, tak jak to dotychczas miało miejsce, zapętlany.

Przed spektaklem należy zapoznać się z regulaminem uczestnictwa w wydarzeniach organizowanych przez Teatr Polski. Przed wejściem na spektakl wszyscy widzowie zobowiązani są podpisać obecne na miejscu oświadczenia w związku z panującą sytuacją epidemiologiczną.

Wszystkie niezbędne informacje dotyczące spektaklu i obostrzeń związanych z sytuacją epidemiologiczną w Polsce znajdziecie Państwo na stronie Teatru Polskiego w Poznaniu.

W piątek 28 sierpnia o godz. 18.00 spektakl będzie rejestrowany za pomocą kamer.

Wydarzenie organizowane jest we współpracy i w ramach Festiwalu Malta.

Bilety można kupić w kasie Teatru Polskiego w Poznaniu od 18 sierpnia, lub już teraz w serwisie internetowym.

Bilety w cenach:

  • 80 PLN normalny;
  • 50 PLN ulgowy;

Bilety dostępne w: