Plakat z informacjami o wydarzeniu i zdjęciem członków zespołu.

Dr Misio - spotkanie z cyklu #premieraonline

2020-10-09 ( piątek )
18:00-19:00
Empik, ul. Ratajczaka 44, Poznań; online

Minęły trzy lata od premiery "Zmartwychwstaniemy" - trzeciego, nominowanego do Fryderyka albumu zespołu Dr Misio. W zupełnie nowej, pandemicznej rzeczywistości i w okolicznościach turbulencji społeczno-politycznych zarówno w Polsce, jak i poza nią, pojawia się czwarte dzieło formacji Arkadiusza Jakubika. Płyta otrzymała tytuł "Strach XXI wieku"  (Universal Music Polska).

W 13 zawartych na albumie utworach uchwycić można różne odcienie rocka, składające się na charakterystyczny styl Dr Misio. Nie brakuje łobuzerskiego grania ("Siedemnastolatki"), rockowych kawałków z potencjałem na osiągnięcie statusu radiowych hitów ("Mam dwie głowy"), skłaniających do zadumy, podszytych nostalgią lżejszych kompozycji ("Mnie nie ma"), a nawet utworów do kołysania się ("Zwierzę") czy wręcz  radosnego tańczenia ("Wesołe miasteczko" w stylu rockabilly).

Frontman zespołu, Arkadiusz Jakubik, podzieli się swoimi inspiracjami i przemyśleniami towarzyszącymi pracy nad albumem podczas spotkania online. Rozmowę poprowadzi Agnieszka Szkuta (Eska Rock).

---------

Interaktywne transmisje odbywają się na stronie Facebook.com/empikcom. W trakcie wydarzeń możliwe jest zadawanie pytań w komentarzach pod streamingiem. Wszystkie spotkania tłumaczone są na język migowy.

Zobacz news.empik.com