Ostra jazda - spektakl komediowy - UWAGA! SPEKTAKL ODWOŁANY!

2020-11-06 ( piątek )
21:00
Kino Teatr Apollo, ul. Franciszka Ratajczaka 18

Przesłane przez Organizatora:

"Szanowni Państwo,
z ogromną przykrością informujemy, że odwołujemy spektakl zaplanowany najpierw na marzec, a później na listopad 2020r.
Powodem odwołania są obostrzenia nakładane na teatry. Obecnie możemy grać tylko dla 1/4 sali - czyli dla niespełna 100 osób, a biletów mamy sprzedanych prawie 400 na każdą godzinę.
W marcu byliśmy pełni optymizmu, że jesienią wrócimy do normalności i grania na salach po brzegi zapełnionych Widzami. Niestety tak się nie stało. Rozłożenie 400 Widzów na 4 terminy jest bardzo trudnym wyzwaniem logistycznym, o finansach nie wspominając...
Nie wyobrażamy sobie, by zamrażać Państwa pieniądze na kolejne miesiące, bo jedyny sensowny termin do przełożenia spektaklu "Ostra Jazda"  to jest maj 2021.
Wierzymy, że zrozumieją Państwo nasze decyzje i obiecujemy, że jak tylko pojawi się możliwość zagrania tego tytułu w normalnych warunkach jako pierwsi otrzymacie informacje o tym.

Co do szczegółów technicznych - zwrotów będziemy dokonywać automatycznie na te same konta, z których kupowali Państwo bilety. Jeśli od momentu zakupu do teraz zmienialiście Państwo konto lub kartę prosimy niezwłocznie nas o tym poinformować i podać nowe dane. Jeśli nic się nie zmieniło, nic nie musicie robić - dajcie nam tylko czas - około 10 dni - na zakończenie całej procedury zwrotu.

Bardzo dziękujemy za okazywane nam wsparcie, ciepłe słowa płynące do nas zewsząd.
Nie poddajemy się i z optymizmem wyglądamy lepszych czasów.
Żeby pozostać w kontakcie z naszymi Widzami zapraszamy do naszej nowej siedziby przy ul. Ratajczaka 18 czyli do budynku Kina Apollo na seanse filmowe. Te zdecydowanie łatwiej zorganizować przy obecnych obostrzeniach."

Osoby które zakupiły bilety w Centrum Informacji Kulturalnej proszone są o kontakt z CIK celem dokonania zwrotu za bilety.

_
opr.LT