Wydarzenia na planie Pokaż na planie
Tancerwczka w pointach pod drzewami.

Spektakl taneczny - Czerwony Kapturek

2021-09-26 ( niedziela )
13:00
Aula Artis, (Collegium Da Vinci), ul. Kutrzeby 10, Poznań

Spektakl taneczny pt. "Czerwony Kapturek" to propozycja dla wielkopolskiej publiczności. Historia opowiedziana tańcem, w humorystyczny sposób przedstawia losy Czerwonego Kapturka, którego wyjątkowa przygoda zabiera nas do świata zwierząt, leśnych nimfy i Wilka. Poznacie również Mądrą Sowę, która będzie narratorem spektaklu. Spektakl dla dzieci odbędzie się w Auli Artis.

Premiera baletowej bajki pt. "Czerwony Kapturek" została przełożona z czerwca 2020 roku. Przedpremierowe pokazy fragmentów baletu odbyły się podczas obchodów Międzynarodowego Dnia Tańca w poznańskim parku Cytadela, a patronat nad wydarzeniem obejmował Instytutu Muzyki i Tańca. Pierwsze spektakle zostały pokazane szerszej publiczności

Wyjątkowa choreografia autorstwa dr hab. Beaty Książkiewicz w połączeniu z bajkową muzyką Edvarda Griega w wykonaniu uczniów i absolwentów Niepublicznej Szkoły Sztuki Tańca Fouetté w Poznaniu to fenomenalne połączenie na najwyższym artystycznym poziomie. Multimedialna scenografia i ręcznie robione rekwizyty ożywiająspektakl i dodają mu szczególnego charakteru. W dzisiejszych czasach spędzanie czasu na świeżym powietrzu jest bardzo istotne dla naszego zdrowia i dobrego samopoczucia, ten spektakl pozwala nam na jego realizację w plenerze, z tego względu czeka nas jeszcze wiele miejsc, w których mamy nadzieję go zaprezentować.

Bilety w cenie 45 zł.

Bilety dostępne w: