Na zdjęciu członkowie zespołu.

Mikołaj Suchanek Trio - koncert

2022-02-06 ( niedziela )
19:00
Blue Note, ul. Kościuszki 79

Pierwszy w pełni własny i niezależny projekt urodzonego w Poznaniu pianisty i kompozytora, absolwenta Hochschule für Musik Carl Maria von Weber w Dreźnie.

Mimo, iż muzyk ten ma już na koncie wiele prestiżowych nagród z innymi formacjami (Jünger Münchner Jazzpreis 2019 i 2021, Jazzlab Festival Da Jazz St. Moritz 2021), to nie zaprzestał on poszukiwania swego własnego ideału dźwiękowego, który udało mu się odnaleźć dzięki rozpoczętej w 2021 roku współpracy z dwojgiem świetnych młodych poznańskich muzyków - Katarzyną Schmidt-Przeździecką oraz Władysławem Rajewskim. W tym składzie stali się oni laureatami trzeciej nagrody na Blue Note Poznań Competition 2021. Muzykę zespołu charakteryzuje niepowtarzalne brzmienie, przypominające o klasycznych korzeniach Mikołaja Suchanka oraz jego fascynacji muzyką Szymanowskiego i Chopina. Barwna, momentami impresjonistyczna faktura fortepianowych współbrzmień przeplata się z delikatnym brzmieniem bezprogowego basu, a całości dopełnia krystaliczna i wyrazista perkusja.

Podczas koncertu zaprezentuje materiał ze swojej debiutanckiej płyty, która ukaże się 22 lutego 2022r.

Bilety - 40 zł.

Uwaga! Zgodnie z obowiązującymi od 15 grudnia przepisami epidemicznymi, do otwartej sprzedaży przeznaczone jest jedynie 30 proc. biletów. Pozostałe 70 proc. mogą kupić jedynie osoby zaszczepione. Kupując bilet z puli dla zaszczepionych wyrażasz zgodę na zweryfikowanie przy wejściu na koncert ważności certyfikatu szczepień. Brak ważnego certyfikatu spowoduje odmowę wejścia na koncert. W tej sytuacji nie przysługuje zwrot należności za bilet.

opr.sw

Bilety dostępne w:

Zobacz bluenote.poznan.pl/