fragment winiety strony www przedszkola

Poznaj bliskiego sąsiada - atrakcje dla najmłodszych

2014-09-20 ( sobota )
12:00-16:00
Pasaż tesco, ul. Opieńskiego 1, Poznań

Przedszkole nr 141 im. Dziadka Borodzieja zaprezentuje program artystyczny oraz przeprowadzi animacje i gry dla najmłodszych. To doskonała okazja dla małych poznaniaków na dobrą zabawę w miłej atmosferze!

Przedszkole nr 141 im. Dziadka Borodzieja to poznańska placówka edukacyjna dla najmłodszych. Jej przedstawiciele czekać będą w najbliższy piątek w godzinach 12:00-16:00, w Pasażu Tesco przy ulicy Opieńskiego 1 w Poznaniu. Na odwiedzających czekać będzie wyjątkowy występ przedszkolach, którzy zaprezentują piosenki i wiersze, a także atrakcje w postaci zabaw, gier, zagadek i zajęć plastycznych. 

Akcja odbędzie się w ramach programu "Poznaj bliskiego sąsiada", skierowanego do mieszkańców Poznania i objętego patronatem Prezydenta Miasta - Ryszarda Grobelnego. W Pasażu Tesco przy ulicy Opieńskiego swoją działalność zaprezentować mogą wszystkie organizacje, stowarzyszenia, fundacje i jednostki działające na rzecz lokalnej społeczności. Osoby zainteresowane przyłączeniem się do akcji zachęcamy do kontaktu z lokalną koordynatorką programu, Dorotą Luber, pod adresem dorota@emotionsevents.pl