na okładce dziewczynka, rakieta kosmiczna i misiu

Dzień Muzyki w Księgarni Zysk i S-ka z Cybernutami

2014-10-01 ( środa )
10:00-11:00
Księgarnia Patronacka Zysk i S-ka Wydawnictwo , ul. Wielka 10, Poznań

Kategoria: Inne Oświata Dziecko

Księgarnia Zysk i S-ka Wydawnictwo zaprasza na wyjątkowy Dzień Muzyki. Święto ustanowione przez wirtuoza skrzypiec Yehudi Menuhina, by uczcić twórców i odbiorców muzyki przypada 1 października.

Tego dnia gościem księgarni będzie Maria Strzykowska- pedagog, muzykolog, opiekunka wielu ognisk muzycznych dla dzieci i seniorów, a także autorka książki dla dzieci "Cybernuty wylądowały " - opowieści o Cybernutach, przybyszach z planety Forte, które wylądowały na Ziemi. Pieszo, samochodem, samolotem, balonem lub pociągiem podróżowały i poznawały wiele ciekawych miejsc na świecie, interesujących ludzi, ich obyczaje, historie, a wszystko w kręgu muzyki... Co zobaczyły, gdzie były, jakie miały przygody? Na spotkaniu wyruszmy z nimi na nieznane szlaki i pod każdą szerokość geograficzną, przy dźwiękach muzyki na żywo w wykonaniu uczennic Pani Marii.

Organizatorzy zapraszają klasy, grupy na spotkania z muzyką i literaturą , które odbędą się 1 października (środa ) godz. 10:00 i 12:00 rezerwacja tel. 510 086 296

Wstęp wolny możliwość kupienia książki w cenie promocyjnej 20 zł , oraz zdobycia muzycznej dedykacji.