foto

Rodzinne Mikołajki w King Cross Marcelin i na Wyspie Wieloryba

2014-12-06 ( sobota ) – 2014-12-07 ( niedziela )
King Cross Marcelin, ul. Bukowska 156, Poznań

Ozdabianie pierników, świąteczny decoupage i sesja zdjęciowa z Mikołajem czekają na wszystkich, którzy w weekend 6-7 grudnia, w godz. 12.00 - 18.00 odwiedzą King Cross Marcelin i wezmą udział w rodzinnych obchodach Mikołajek.

Dla odwiedzających przygotowano kreatywne warsztaty tworzenia świątecznych dekoracji. W oba dni od godz. 12.00-18.00 przy ogromnym stole ustawionym przy Media Markt w King Cross Marcelin będzie można nauczyć się, jak stworzyć niezapomniany świąteczny nastrój, wykorzystując proste materiały (np. butelki, brystol) oraz efektownie zapakować prezenty każdego kształtu i wielkości. Odwiedzający spróbują także swoich sił jako kulinarni artyści, dekorując tradycyjne pierniki.
Główną atrakcję stanowi wizyta Świętego Mikołaja. Uczestnicy imprezy będą mogli zrobić sobie z nim zdjęcie, zaprosić do wspólnej zabawy przy tworzeniu świątecznych dekoracji, a nawet spytać, czy w tym roku zasłużyli na prezenty.
Każdy, kto zamieści na Facebooku swoje zdjęcie z Mikołajem z King Cross Marcelin i oznaczy je odpowiednim hashtagiem, będzie mógł wziąć udział w konkursie trwającym tylko podczas mikołajkowego weekendu (6-7.12). Na autorów najciekawszych zdjęć czeka spora gratka: 9 dwuosobowych zaproszeń na Nocny Maraton Filmowy "Hobbita" wraz z przedpremierą trzeciej części tej niezwykle popularnej serii. Chcesz obejrzeć "Hobbita" tydzień przed premierą? Szukaj szczegółów już wkrótce na facebookowym profilu King Cross Marcelin.

Święty Mikołaj odwiedzi też załogę Wyspy Wieloryba w weekend 6-7 grudnia (sobota i niedziela). Na dzieci czekać będą gry edukacyjne, zabawy ruchowe, a także wspólne czytanie bajek.

Mikołaj w oba dni przybędzie o godz. 14:00. W trakcie jego wizyty dzieci będą mogły sprawdzić swoją wiedzę na temat najpopularniejszego na świecie Świętego w przygotowanym quizie. Na odwiedzających Wyspę Wieloryba czekają także zabawy ruchowe z elfami - nie można tego przegapić!

Zarówno w sobotę, jak i w niedzielę o godz. 19:00 odbędzie się codzienne wspólne czytanie bajek na dobranoc, tym razem z Mikołajem! Wszystkie atrakcje zapewniamy w cenie pobytu na placu. Szczegóły dotyczące bieżących atrakcji znajdują się na www.wyspawieloryba.pl