plakat

Poznań Moves 2015 - Mistrzostwa Poznania i Wielkopolski w Tańcu Hip Hop

2015-10-24 ( sobota ) – 2015-10-25 ( niedziela )
11:00-19:00
Pawilon Nowa Gazownia, ul. Ewangelicka 1, Poznań

III edycja "Poznań Moves 2015" - jednego z największych konkursów tańca hip hop w Polsce. Contest ten skierowany jest do dzieci i młodzieży, uczniów szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych oraz tancerzy z Poznania, województwa wielkopolskiego, jak i całego kraju.

Ambasadorem tegorocznej edycji i głównym sędzią konkursu jest światowej sławy choreograf form hip hop JP CHANDLER z Paryża. W ubiegłorocznej odsłonie wydarzenia wzięło udział ok. 400 tancerzy i tyle samo osób oglądających. W tym roku konkurs będzie trwał 2 dni: pierwszy dzień jest dedykowany młodzieży i osobom dorosłym, drugi dzień - dzieciom.

Głównym celemo konkursu jest promowanie tańca i rozwoju wśród młodzieży. Organizatorzy chcą, aby Poznań i cała Wielkopolska była kojarzona z najwyższym poziomem wśród tancerzy hip hop, a także aby dzieci biorące w wydarzeniu udział mogły odkrywać nowe horyzonty i poszerzać swoje umiejętności. Poszukiwane są młode talenty do realizowania swoich marzeń, a także do rozwoju własnej kreatywności, poszukiwania zajęć pozalekcyjnych oraz które chcą uczyć się współzawodnictwa i osiągania sukcesów artystycznych.

Zobacz fundacjatalent.org/bez-kategorii/poznan-moves-2015/#more-569