Sekcja Muzyczna Kołłątajowskiej Kuźni Prawdziwych Mężczyzn

XXXIII PeStKa czyli Poznańskie Spotkanie Kabaretowe

2016-10-31 ( poniedziałek )
19:00
ODK Pod Lipami, os. Pod Lipami 108A, Poznań

Wystąpią kabarety: Czesuaf, Czołówka Piekła, Wyjście Ewakuacyjne, Kabaret Krzesełko, Kabaret Trzy Karty, Paweł Kuleszewicz oraz gość specjalny: Sekcja Muzyczny Kołłątajowskiej Kuźni Prawdziwych Mężczyzn.

Cena biletów:18 zł oraz 25 zł w dniu imprezy.

Każdy miłośnik kabaretu wie już czym jest PeStKa. To poligon doświadczalny dla poznańskich kabaretów, które pokazują nowe, nikomu nieznane skecze i piosenki. To także trzy godziny śmiechu dla "pestkowej"publiczności!

Gospodarzem spotkań jest kabaret Czesuaf, a oprócz nich na scenie można zobaczyć kabarety: Krzesełko, Czołówka Piekła, Trzy Karty, Wyjście Ewakuacyjne i inne. Każda edycja ma także swojego gościa specjalnego, a więc kabaret spoza wielkopolski. Gościem 33. wieczoru będzie Sekcja Muzyczna Kołłątajowskiej Kuźni Prawdziwych Mężczyzn.

"Jesteśmy grupą komediowo muzyczną. Nasz występ to humorystyczne piosenki połączone ze zgrabną konferansjerką. Mamy za sobą parę tytułów i nagród na festiwalach piosenki autorskiej, poetyckiej, studenckiej oraz na przeglądach kabaretowych. W repertuarze zgromadziliśmy bardzo wiele różnych utworów, w różnorodnych konwencjach. Posiadamy piosenki o zwierzętach i miłości przetykane opowieściami o trudach życia, biedzie, rozczarowaniach i o nas samych - prostych ludziach, którym w zasadzie nic nie wyszło. Spotkanie z nami to śmiech przez łzy. Też ze śmiechu. Staramy się łączyć dowcip i chłopięcą nostalgię z bezpretensjonalną i absurdalną poezją. W krótkim czasie na wytworzyliśmy swój własny, rozpoznawalny styl na pograniczu sceny muzycznej i kabaretowej".

Bilety do zakupienia w biurze ODK "Pod Lipami", pokój nr 12 oraz na stronie internetowej www.biletyna.pl