plakat

Łomża Zero Esport Tour

2019-06-24 ( poniedziałek ) – 2019-06-26 ( środa )
10:00-21:00
Kino Helios (CH Posnania), ul. Pleszewska 1, Poznań

Kategoria: Rozrywka Inne

Wydarzenie dla wszystkich fanów sportów elekteonicznych, gamingu oraz doskonałej zabawy. Wydarzenie otwierające cykl Łomża Zero Esport Tour wypełnione będzie atrakcjami dla wszystkich odwiedzających. Na graczy i kibiców esportowych czekają emocjonujące rozgrywki turniejowe w Counter Strike: Global Offensive, gdzie amatorskie teamy powalczą o wspaniałe nagrody. Scena zbudowana pod wielkim ekranem, zgromadzona na sali publiczność i fantastyczna, kinowa atmosfera gwarantują moc wrażeń. W programie imprezy znajdują się także specjalnie zaprojektowane strefy:

  • Strefa Influencerska, na której będzie można spotkać gwiazdy polskiego esportu, występujące na co dzień w barwach AGO Esports, znanych YouTube'rów oraz niesamowite Cosplayerki.
  • Strefa Free to Play wyposażona w najlepszy sprzęt gamingowy, na którym rozgrywane będą towarzyskie mecze w tytuły takie jak CS:GO, Fortnite.
  • Strefa Symulatorów Rajdowych, dzięki której życie nabierze tempa.
  • Strefa FIFA, dzięki której będzie można przenieść się na moment na największe światowe stadiony i przy owacjach kibiców strzelić decydującego gola.
  • Strefa Chillu pozwalająca na maksymalne orzeźwienie i relaks.

Wszyscy, którzy szukają wielkich emocji i rozrywki na najwyższym poziomie, znajdą je w kinie Helios w Poznaniu (CH Posnania).

Zobacz bit.ly/lzet-poznan