x

Sylwester w Moim Teatrze

31.12.2019
20:00

Jak piszą organizatorzy: "Powitajmy wspólnie Nowy Rok 2020 w Moim Teatrze! Startujemy o godz. 20:00 spektaklem "Czułe struny, czyli białe tango" z Anną Biniak i Leszkiem Wojtaszakiem. Następnie odbędzie się koncert Marka Zgaińskiego i Duetu PiaVo, który przeniesie Państwa w krainę jazzu i muzyki hiszpańskiej. Kompozycje Marka inspirowane są klimatami iberyjskimi, a towarzyszyć im będzie klasyka jazzowa. Występują: Anna Raj - wokal i akordeon, Barbara Krenz - fortepian, Marek Zgaiński - gitara akustyczna. Po koncercie zapraszamy na sylwestrową zabawę przy tanecznych przebojach.

Anna Raj jest absolwentką Narodowej Akademii Muzycznej we Lwowie, gdzie wyspecjalizowała się w śpiewie solowym. Ukończyła również Studia Wschodnioeuropejskie na Uniwersytecie Narodowym w Łucku, na specjalności wokalnej i dyrygentury chóralnej. Jako aktorka i wokalistka występowała na deskach Wołyńskiego Akademickiego Teatru Muzyki i Dramatu, a także w Filharmonii im. Wieniawskiego w Lublinie. W swoim dorobku ma wiele występów m.in. w parafiach katolickich w Polsce i w Europie (Rzymu, Monachium, Augsburg, Kopenhaga) z repertuarem klasycznym i religijnym. Śpiewa muzykę różnych epok, gatunków i stylów.

Barbara Krenz studiowała na Akademii Muzycznej im. Ignacego Jana Paderewskiego w Poznaniu na wydziale instrumentalnym. Zajmuje się nauczaniem gry na fortepianie dzieci, młodzieży i dorosłych, a także pracuje jako instruktor zespołów wokalno-instrumentalnych. Jako akompaniatorka współpracowała z wieloma zespołami, chórami i solistami. Koncertowała w duecie fortepianowym we Francji. Pracuje przy realizacji spektakli muzycznych. Pasją, której oddaje się od wielu lat, jest również śpiew. Przez kilka sezonów występowała na deskach Teatru Polskiego w spektaklu " Trojanki" jako chórzystka.

Bilety - 100 zł.

opr.sw

Zobacz mojteatr.pl/