Na zdjęciu Artur Rojek

Spotkania autorskie online - Artur Rojek

2020-04-02 ( czwartek )
18:00
Facebook live

Odwołane wydarzenia kulturalne i koncerty, zamknięte kina czy teatry nie oznaczają, że bezpośredni kontakt z kulturą jest niemożliwy. Empik, który na co dzień organizuje spotkania autorskie w salonach stacjonarnych w całej Polsce, przenosi wybrane z nich do sfery online i zaprasza do aktywnego uczestnictwa w transmisjach na żywo. Na kolejnym e-spotkaniu pojawi się Artur Rojek.

----

Prawie 6 lat po premierze solowego debiutu Artur Rojek wraca z nowym albumem "Kundel" (Wydawnictwo Agora). Artysta postawił na współpracę z tymi sami twórcami, co przy albumie "Składam się z ciągłych powtórzeń", ale w zupełnie nowej odsłonie. Za brzmienie odpowiada producent i kompozytor Bartosz Dziedzic, natomiast w warstwie lirycznej Rojka ponownie wsparł Radek Łukasiewicz (ex-Pustki, Bisz/Radex).

Jak podkreśla sam twórca: "Kundel to dla mnie ktoś pozornie mało ciekawy, z ukrytym skarbem wewnątrz. Często wydaje się jakby prowadził szare i mało interesujące życie. Specjalnie nie błyszczy i ma widoczne wady, ale wcale się tego nie wstydzi. Woli to, niż być dla siebie obcym. Kundel budzi tęsknotę za prostym życiem, docenianiem tego, co się ma i akceptacją siebie takim, jakim się jest - bezwstydnie i odważnie".

Rozmowę z Arturem Rojkiem poprowadzi Michał Kirmuć.

Zobacz news.empik.com