Plakat wydarzenia ze zdjęciem artysty

Spotkania autorskie online - Jan-Rapowanie

2020-04-14 ( wtorek )
18:00
Empik, ul. Ratajczaka 44, Poznań

Empik zapowiada kolejne e-spotkania autorskie na żywo w ramach cyklu #premieraonline. To cotygodniowe wywiady z autorami książek, artystami i ludźmi kultury, którzy opowiadają o swoich najnowszych wydawnictwach i odpowiadają na pytania zadawane przez widzów w komentarzach.

W nadchodzącym tygodniu w wirtualnym studiu Empiku pojawią się: Jan-Rapowanie z premierą online płyty "Uśmiech", Łona i Webber z albumem "Śpiewnik domowy", a także Katarzyna Miszczuk, która opowie o najnowszej książce "Ja cię kocham, a ty miau". Transmisje live będą dostępne na stronie Facebook.com/Empikcom, a w trakcje streamingów będzie można zadawać pytania w komentarzach.

Spotkania będą tłumaczone na język migowy.

--------------

Podczas najbliższej transmisji, 14 kwietnia, organizatorzy zapraszają na spotkanie z Janem-Rapowanie, autorem albumu "Uśmiech" i jednym z najciekawszych debiutów ostatnich lat. Jak mało kto potrafi opowiadać o przyziemnych problemach z dużą dozą dojrzałości i dystansu. Jego charakterystyczny styl sprawia, że zjednuje sobie sympatię słuchaczy z różnych pokoleń. Współpracował z największymi "ksywkami" rodzimej sceny rapowej, a mimo młodego wieku ma na swoim koncie dwie długogrające płyty, za których niepowtarzalną warstwę muzyczną odpowiada NOCNY.

Rozmowę z artystą poprowadzi Filip Antonowicz (@Rudy Rudanacja).

Zobacz news.empik.com