Plakat wydarzenia ze zdjęciem Nosowskiej

Katarzyna Nosowska - Letnie Historie, przeniesione na 19.09.2020

2020-06-04 ( czwartek )
20:00
Nocny Targ Towarzyski, ul. Kolejowa 23, Poznań

Kłopotliwe jest przedstawianie Katarzyny Nosowskiej w kilku zdaniach, bo to Artystka, która musi wynajmować sporych rozmiarów magazyn, by pomieścić wszystkie statuetki i dyplomy dla najlepszej polskiej wokalistki i autorki tekstów.

Jak to możliwe, że tak skromna, unikająca tłumów dziewczyna zdominowała naszą scenę? Odpowiedź jest prosta: talent i pracowitość. Gdy tylko Hey ma wolne, Nosowska solo - choć zawsze ze znakomitymi partnerami, penetruje krainy, w które z macierzystym zespołem się nie zapuszcza. Ostatnio eksploruje też sfery spoza świata muzycznego. Od roku bardzo aktywnie działa na Instagramie, gdzie prowadzi treningi fatness i przybierając śmieszną gębę, mówi o życiu, show-biznesie, celebrytach, współczesnych snobizmach, fobiach i modach. Prosto, zwięźle, szczerze, szalenie błyskotliwie i dowcipnie.

Bezsprzecznie Ikona Polskiej Muzyki alternatywnej. Artystka, Wizjonerka, Trendsetterka. Nie zamyka się, cały czas poszukuje i próbuje nowego. Na przestrzeni ostatnich trzydziestu lat niejednokrotnie wywracała swój styl do góry nogami, wyznaczając kierunki rozwoju polskiej sceny muzycznej. Zdobywczyni Paszportu "Polityki", siedemnastu Fryderyków, dwudziestu Platynowych i siedmiu Złotych Płyt - zarówno z grupą Hey, jak i solo.

Już 4 czerwca mury Nocnego Targu Towarzyskiego wypełnią się utworami Nosowskiej z płyt solowych.

Bilety:

  • I pula - wyprzedana,
  • II pula - 80 zł,
  • III pula - 90 zł.

_
akt.LT

Bilety dostępne w:

Zobacz www.facebook.com/events/2233305263642224/