Na zdjęciu chłopiec i prawdopodobnie jego tata siedzą na podłodze i grają w planszówki. Po lewej w pomarańczowej ramce biały napis "Dzień gier planszowych".

Dzień Gier Planszowych

2020-10-10 ( sobota )
11:00-14:30
Empik, ul. Ratajczaka 44, Poznań; online

Podczas spotkań online zorganizowanych w ramach Festiwalu Gier Planszowych gośćmi studia Empiku będą Piotr Jasik (@Game Troll Tv), Kamil Nowak (@Blog Ojca), Mariusz Serafin (@fani gier) oraz Kasia Sodej i Wojciech Wiśniewski - twórcy gry PARTYtura, która zdobyła główną nagrodę w 2. edycji konkursu "Stwórz grę i wskocz na półkę Empiku". Rozmowy o nowościach, planszówkowych zachwytach i wspomnieniach najbardziej zaciekłych rozgrywek poprowadzi Kasia Czajka-Kominiarczuk (@zwierzpopkulturalny).

Dzień Gier Planszowych rozpocznie się o godzinie 11:00 spotkaniem z okazji 85. urodzin Monopoly, z udziałem Piotra Jasika. W południe Kamil Nowak zdradzi, jakie gry planszowe w szczególności zainteresują dzieci. Godzinę później, o 13:00 Mariusz Serafin zapozna widzów z nowościami na rynku. Natomiast o 14:00 o swoich doświadczeniach w tworzeniu własnej gry opowiedzą Kasia Sodej i Wojciech Wiśniewski.

---------

W trakcie wydarzenia możliwe będzie zadawanie pytań w komentarzach pod streamingiem. Transmisja ze spotkania będzie dostępna na Facebook.com/empikcom. Spotkanie będzie tłumaczone na język migowy.

Zobacz www.facebook.com/events/339856623749247/