Public Relations i Media Relations

Public Relations i Media Relations

2021-09-27 ( poniedziałek ) – 2021-09-29 ( środa )
09:00-13:00
Internet

Fundacja im. Julii Woykowskiej i Miasto Poznań zapraszają na bezpłatny warsztat Public Relations i Media Relations.

Termin: 27 - 29.09.2021 r., godz. 9:00 - 13:00

Rynek przedmiotów i usług w ostatnich latach podlega ciągłej unifikacji - kupujemy podobne samochody, nasz bank ma podobne usługi co konkurencja, pralka stojąca w łazience ma identyczne funkcje jak ta w łazience sąsiada. Jak zatem skłonić klienta do tego, aby wybrał właśnie naszą usługę, albo zakupił nasz produkt? To proste - trzeba mieć dobry PR! Tylko co to właściwie znaczy? I dlaczego jest to tak ważne dzisiaj, w czasach, gdy większość biznesów dźwiga się z covidowego marazmu? Nad tym będziemy się zastanawiać podczas pierwszego dnia warsztatów.

Małe firmy czy niewielkie przedsiębiorstwa często nie mają pomysłu (a niekiedy ludzi i czasu) na to, w jaki sposób współpracować z mediami. Tymczasem współpraca z lokalnymi mediami jest bardzo ważna i często opłaca się obu stronom - dziennikarze szukają ciekawych tematów, by czymś zapełnić swoje łamy/czas antenowy. Aby rozpocząć współpracę z mediami trzeba najpierw wiedzieć, co, po co i do kogo chcemy mówić. Najlepiej więc przygotować strategię. O tym będzie mówić podczas drugiego warsztatowego dnia.

Jak budować silną, indywidualną markę? Co zrobić, by zbudować swoją osobistą markę specjalisty/specjalistki, do którego/ej będą się zwracać dziennikarze branżowi po komentarz? Jak dobrze występować podczas szkoleń, prezentacji czy przed kamerą? To wszystko będziemy ćwiczyć podczas trzeciego dnia warsztatów.

Warsztat poprowadzą: Paulina Kirschke, Mikołaj Kirschke i Piotr Zabłocki

Zapisy na warsztat możliwe są pod adresem: biuro@woykowska.org

Spotkanie odbędzie się przy pomocy aplikacji Zoom.

Sugerujemy uczestnictwo w wydarzeniu korzystając ze stabilnego połączenia internetowego najlepiej przewodowego.

Szkolenia finansowane są ze środków budżetowych Miasta Poznania.

#poznanwspiera