Muzeum Iluzji, Nauki i Sztuki

Opis

Muzeum Iluzji, Nauki i Sztuki to wyjątkowy punkt w samym sercu Poznania,  tuż przy Starym Rynku. Zapraszamy Cię do miejsca, które podda w zwątpienie to, co widzą Twoje oczy.  Miejsca, gdzie iluzja spotyka się z nauką i sztuką, dając możliwość doświadczenia nieznanego dotąd świata. Dzięki interaktywnym atrakcjom - od klasycznych łamigłówek, przez iluzje optyczne, aż po wielkoformatowe eksponaty - nasze Muzeum zachęca do nauki poprzez zabawę. Ponad 60 eksponatów rozmieszczonych w siedmiu przestrzeniach wystawienniczych czeka na odkrycie! Odwrócony pokój, zabawa przy Pixel Table, a może lewitacja?Każdy znajdzie u nas coś dla siebie, niezależnie od wieku!

Godziny otwarcia

Poniedziałek nieczynneWtorek - niedziela 10:00 - 19:00.Ostatnie wejście o 17:30.

Ceny biletów

Bilety: normalny - 49zł; ulgowy - 40zł; rodzinny 2+1 - 117zł; rodzinny 2+2 - 140zł; rodzinny 2+3 -175zł

Wystawa stała

Wystawa podda w zwątpienie to, co widzą Twoje oczy. Miejsca, gdzie iluzja spotyka się z nauką i sztuką, dając możliwość doświadczenia nieznanego dotąd świata. Dzięki interaktywnym atrakcjom - od klasycznych łamigłówek, przez iluzje optyczne, aż po wielkoformatowe eksponaty - Muzeum zachęca do nauki poprzez zabawę.
Ponad 50 eksponatów rozmieszczonych w siedmiu przestrzeniach wystawienniczych czeka na odkrycie! Odwrócony pokój, zabawa przy Pixel Table, a może lewitacja?

Wróć do listy

sieci społecznościowe