Wydarzenia na planie Pokaż na planie
""

Sąsiedzki - rodzinny i edukacyjny festyn na Mostowej

2022-09-24 ( sobota )
12:00-14:00
Mostowa 6, Poznań, dziedziniec Wielkopolskiego Samorządowego Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego

Sąsiedzki i edukacyjny festyn na Mostowej to propozycja na sobotnie popołudnie. Na dziedzińcu Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego organizatorzy przygotowali rodzinne i pożyteczne atrakcje.

Celem festynu jest z jednej strony integracja polsko-ukraińska, kontakt ze sztuką, wspólna zabawa, ale także promowanie edukacji.

Podczas wydarzenia słuchacze Wielkopolskiego Samorządowego Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego zaprezentują pokazy pierwszej pomocy, dbania o higienę jamy ustnej i inne związane z kierunkami zawodowymi oferowanymi przez placówkę szkoleniową.

Nie zabraknie także darmowych atrakcji dla całych rodzin - animacji, występów (w tym koncert Wujka Ogórka). Będzie też popcorn i wata cukrowa na osłodę w pierwszych jesiennych dni. Początek, w sobotę w samo południe.

Ważnym aspektem będzie także zapoznanie uczestników z możliwością zdobywania dodatkowego wykształcenia na wielu bezpłatnych kierunkach, z których mogą skorzystać osoby dorosłe niezależnie od pochodzenia i narodowości, także te z Ukrainy.

Sąsiedzki - rodzinny i edukacyjny festyn na Mostowej, dziedziniec Wielkopolskiego Samorządowego Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego, Mostowa 6, 12:00 - 14:00.

Więcej informacji: Katarzyna Hełpa - Liszkowska, CIL - Startownia Staromiejska, t. 605 616 612