Oddział Organizacyjno - Finansowy i Nadzoru nad Jednostkami (IV)

Pracownicy

Lp. Imię Nazwisko Stanowisko Pokój Telefon Email
1. Anna Feja kierownik Oddziału 204 +61 8784057 anna_feja@um.poznan.pl
2. Patrycja Basińska ds. dotacji i zamówień publicznych 200 +61 8784059 patrycja_bosacka@um.poznan.pl
3. Marek Bondyra ds. obsługi programu KAWKA BIS 200 +61 8784068 marek_bondyra@um.poznan.pl
4. Weronika Hirszman ds. obsługi programu "Azbest" 211 +61 8785017 weronika_hirszman@um.poznan.pl
5. Kinga Jagielska ds. organizacyjnych 200 +61 8784059 kinga_jagielska@um.poznan.pl
6. Zofia Januszkiewicz ds. orzecznictwa prawnego (wtorki i czwartki) 200 +61 8784059 zofia_januszkiewicz@um.poznan.pl
7. Agnieszka Kapciak ds. obsługi sekretariatu 202 +61 8784053 agnieszka_kapciak@um.poznan.pl
8. Ewa Nowak ds. obsługi programu KAWKA BIS 200 +61 8784061 ewa_nowak@um.poznan.pl
9. Katarzyna Przywecka ds. nadzoru i monitorowania jednostek 211 061 878 41 65 katarzyna_przywecka@um.poznan.pl
10. Łukasz Rogal ds. obsługi programu KAWKA BIS 200 +61 8784061 lukasz_rogal@um.poznan.pl
11. Monika Rucka ds. nadzoru i monitorowania jednostek 211 +61 8784165 monika_rucka@um.poznan.pl
12. Katarzyna Wendland ds. obsługi programu KAWKA BIS 200 +61 8784061 katarzyna_wendland@um.poznan.pl
13. Monika Widerowska ds. finansowych 200 +61 8784060 monika_widerowska@um.poznan.pl
14. Małgorzata Zielińska ds. dotacji i zamówień publicznych zastępstwo za P. B. 200 +61 8784859 malgorzata_zielinska-kos@um.poznan.pl