Wydarzenia na planie Pokaż na planie
Robert Kasprzycki

Robert Kasprzycki z zespołem - koncert

2018-02-22 ( czwartek )
19:30
Blue Note Poznań Jazz Club, ul. Kościuszki 79 (gmach CK Zamek), Poznań

Znany śpiewający autor (m.in. "Nieba do wynajęcia"), showman obdarzony niesamowitym poczuciem humoru zagra bardzo długo oczekiwany koncert w Poznaniu. Ma na koncie ponad tysiąc pięćset koncertów, a od jesieni 2017 obchodzi jubileusz 25-lecia swojej pracy artystycznej.

Kasprzycki wydał cztery albumy, a single z jego płyt miesiącami gościły na Liście Przebojów Trójki. Program koncertu będzie przekrojowy, a na setliście znajdą się najbardziej znane utwory ze wszystkich studyjnych płyt. Będzie to niezapomniana muzyczna uczta i duża dawka solidnego grania połączona z zabawą z publicznością.
Towarzyszyć mu będą znakomici muzycy z formacji Kasprzycki Band, z którymi na stałe współpracuje (Krzysztof Wyrwa - bas, Max Szelęgiewicz - gitara, Adam Zadora - perkusja). Koncert w Poznaniu jest elementem całorocznej trasy związanej z 25-leciem działalności artystycznej.
Robert Kasprzycki zadebiutował na 28. Studenckim Festiwalu Piosenki w Krakowie, gdzie zdobył I nagrodę oraz stypendium im. Wojtka Bellona. Piosenką "Niebo do wynajęcia", dotarł do niespodziewanie wielkiego grona słuchaczy, nie związanych do tej pory z piosenką "nieobojętną", cały zaś album "Niebo do wynajęcia" zawierał wiele innych piosenek, z których cześć trafiła do śpiewników, część zaś do dziś stanowi kanon polskiej piosenki poetyckiej...

Bilety:

  • 40 zł (I pula - WYPRZEDANE)
  • 55 zł (II pula)

_
opr.sw akt.lt

Bilety dostępne w:

Zobacz bluenote.poznan.pl/