Wydarzenia na planie Pokaż na planie
logo

Hiszpański dla mam - zajęcia pokazowe, grupa początkująca

2018-04-12 ( czwartek )
10:00
Cafe Leniwiec, os. Na Murawie 8/1;Poznań

Sprawmy, aby okres, kiedy nasze dzieci są bardzo małe, był czasem obfitującym w radość. Aby tak się stało, musimy uczyć się dbać o siebie tak samo, jak dbamy o rozwój naszych dzieci. Bądźmy dla nich inspiracją. Przełamujmy rutynę i otwórzmy się na innych, oraz nową wiedzę. Jeżeli lubisz uczyć się języków, lecz nauka kojarzy Ci się z kolejnym przytłaczającym zobowiązaniem, przyjdź na nasze zajęcia. W nieformalnej i relaksującej atmosferze poznasz język, którym operuje się w krajach pełnych słońca, wypijesz aromatyczną kawę w towarzystwie innych mam i znajdziesz swoją przestrzeń. Dzieciom ponad rocznym oferujemy w tym czasie zabawę pod okiem zaufanej opiekunki w sali zabaw na terenie kawiarni.

Lektor: Barbara Sicińska

Absolwentka filologii hiszpańskiej, ukończonej na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza, oraz Dydaktyki Języka Angielskiego, ukończonej na Wyższej Szkole Języków Obcych w Poznaniu. Lektorka z trzynastoletnim doświadczeniem. Mama sześcioletniej Blanki i dwuletniej Martynki. Miłośniczka ludzi, literatury i zdrowej kuchni. Wciąż na nowo ucząca się równowagi kobieta o wielu życiowych rolach.

Termin zajęć pokazowych:

12 kwietnia 2018, 10.00

Koszt zajęć pokazowych: 15 zł

Cennik zajęć:

4-5 uczestników w grupie: 50 zł/1 h

6 uczestników w grupie: 45 zł/1h

Cena obejmuje 1 godzinę lekcji oraz opiekę nad dzieckiem w czasie zajęć.

W czasie zajęć zniżka na kawę/herbatę 20%

Obowiązują wcześniejsze zapisy: info@cafeleniwiec.pl lub 733004484

Możliwość parkowania pod samym lokalem - wjazd od ulicy Gronowej, zaraz przed stacją benzynową - kod na domofonie przy szlabanie: 15.

Zobacz cafeleniwiec.pl/