Wydarzenia na planie Pokaż na planie
a

Spotkanie autorskie - Agnieszka Lingas-Łoniewska

2018-04-23 ( poniedziałek )
18:00
Sala wydarzeń, empik Megastore Poznań, ul. Franciszka Ratajczaka 44, Poznań

Dylogia o młodości, zdradzie, zemście i bolesnych meandrach życia

Zwana przez swoich czytelników "Dilerką Emocji", tworząca powieści łączące sensację i kryminał z romansem, Agnieszka Lingas-Łoniewska spotka się z fanami w związku z premierą najnowszej dylogii: "Kiedy zniknę" (Novae Res) oraz "Kiedy wrócę" (Novae Res). Jest to opowieść o dawnych sekretach i dramatycznych decyzjach oraz o tym, że dzieci nie powinny odpowiadać za grzechy rodziców.

Mateusz to utalentowany gitarzysta i autor piosenek. Mieszka z matką i siostrą w niewielkiej Rokietnicy. Kiedy staje przed szansą kariery rockowej, nie waha się ani chwili, aby wyrwać się z dusznego, przeoranego podziałami miasteczka i zapewnić sobie lepszą przyszłość. Jednak gdy wszystko wydaje się wreszcie układać, na jaw wychodzi tajemnica z przeszłości. Mateusz chcąc nie chcąc będzie musiał się z nią zmierzyć i ponieść konsekwencje, które miały miejsce przed jego narodzinami.

Niewyjaśnione, zadawnione spory zdają się wpływać na życie młodych ludzi, a tajemnice z przeszłości ciążą nad bohaterami niczym okrutne widmo sprzed lat. Czy miłość jest na tyle mocna, że poradzi sobie z ludzką nienawiścią i złem w czystej postaci?

Agnieszka Lingas-Łoniewska - wrocławska pisarka. Autorka ponad dwudziestu powieści i współautorka kilku antologii, a także twórczyni projektów: "Czytajmy Polskich Autorów" oraz "Pisarka czyta". Wspiera fundacje prozwierzęce i schroniska, zbierając na licznych spotkaniach autorskich karmę w akcji "Karma zamiast kwiatka". Ma fanklub czytelniczy zwany "Sektą Agnes".

Wstęp wolny.

_
opr.LT

Baner