Wydarzenia na planie Pokaż na planie
spotkanie warsztatowe seniorów, fot. Ł. Gdak

Senior - Turysta: Jak dobrze przygotować się do podróży za granicę?

2018-11-12 ( poniedziałek )
10:00
Brama Poznania, ul. Gdańska 2, Poznań

Czym jest turystyka kulturowa? Jak się przygotować do podróży za granicę? Jakie różnice kulturowe mogą nas zaskoczyć w podróży? Jakie zwroty w języku obcym mogą się przydać? Brama Poznania zaprasza seniorki i seniorów zainteresowanych tematyką turystyki na nowy cykl spotkań
w Bramie Poznania "Senior-Turysta".

Każde warsztaty dotyczyć będą innego tematu i składać się będą ze spotkania z ciekawą postacią ze świata turystyki oraz warsztatu języka angielskiego. Na warsztaty zapraszamy seniorki i seniorów z każdym poziomem znajomości języka angielskiego, także tych, którzy dopiero zaczną przygodę z tym językiem.

Jak dobrze przygotować się do podróży za granicę?
Od czego zacząć i o czym pamiętać, planując podróż za granicę? Czy wybrać się na wycieczkę zorganizowaną czy organizować ją samemu? Jak wybrać cel podróży i gdzie szukać informacji o danym miejscu? Zapraszamy na spotkanie z Joanną Łęcką - pilotką wycieczek w Polsce i za granicą oraz wielką pasjonatką podróży, która w oparciu o przykłady z własnego doświadczenia opowie o tym, jak się dobrze przygotować do zagranicznej podróży. Nie zabraknie też kolejnej dawki przydatnych zwrotów w języku angielskim oraz ciekawostek.

Informacje i zapisy: Zapisy pod nr tel. 61 647 76 34 lub osobiście w Bramie Poznania w Punkcie Informacji. Szczegółowe informacje o zajęciach pod nr tel. 61 647 7625.

Koszt: Udział w spotkaniach jest bezpłatny.

Zobacz bramapoznania.pl