Wydarzenia na planie Pokaż na planie
Storytelling w biznesie

Storytelling w biznesie

2020-10-05 ( poniedziałek ) – 2020-10-06 ( wtorek )
09:00-15:00
Internet

Masz firmę w Poznaniu lub pracujesz w poznańskiej firmie? Weź udział w bezpłatnym szkoleniu ze storytellingu w biznesie. To pierwsze i ostatnie takie szkolenie w tym roku  2 dni szkoleń, codziennie po 6 godzin  Możesz zapisać się na dowolne dni.

Całe szkolenie trwa 2 dni, od 5 do 6 października, w tych samych godzinach od 9 do 15. Na każdy dzień trzeba się zarejestrować oddzielnie.

W szkoleniu mogą wziąć udział mieszkańcy Poznania (istotny jest fakt zamieszkania w Poznaniu, a nie zameldowania stałego czy tymczasowego) pracujący w poznańskiej firmie (dowolna forma współpracy) lub osoby prowadzące swoją firmę w Poznaniu (dowolna forma prawna). Trzeba spełnić min. jedno kryterium.

Dwa kroki rejestracji:

1) Zarejestruj się online podając prawdziwy numer telefonu, bo...

2) w dniach 21-25 września zadzwonimy do ciebie w celu potwierdzenia przez nas twojego udziału w szkoleniu.

LINKI DO REJESTRACJI I PROGRAMÓW SZKOLENIA:

5 PAŹDZIERNIKA:

https://eventon.click/wydarzenia/storytelling-w-biznesie-1/

6 PAŹDZIERNIKA:

https://eventon.click/wydarzenia/storytelling-w-biznesie-2/

Szkolenie odbędzie się online. Link do szkolenia online wyślemy na 2 dni przed szkoleniem na email podany podczas rejestracji (czasami wiadomości wpadają do spamu).

GRATIS: Każdy uczestnik szkolenia otrzyma bezpłatny miesięczny Pakiet Sklep na naszej platformie Shop on Click https://shopon.click, gdzie można stworzyć sklep z własną domeną.

Projekt "Storytelling w biznesie" jest współfinansowany ze środków budżetowych Miasta Poznania.