Grafika przedstawia zdjęcia dwóch mężczyzn w niebieskiej poświacie: jeden trzyma gitarę, drugi stoi przed mikrofonem. Na dole duże czarno-białe litery SBB.
CK Zamek, Sala Wielka, ul. Święty Marcin 80/82
Kategoria: Muzyka

SBB - koncert

Strona 1 2 8

Koncerty w Poznaniu - bądź na bieżąco z wydarzeniami muzycznymi

Koncerty w Poznaniu mają zróżnicowaną formę: od kameralnych spotkań w niewielkim gronie aż po huczne imprezy i festiwale, które przyciągają tłumy. To wydarzenia skierowane do różnych widowni, odbywające się w zamkniętych obiektach, jak również w plenerze. Każde z nich jest okazją do przeżywania nieco innych emocji. Dobra zabawa, radość, ekscytacja, ale też wzruszenie, nostalgia i szansa, by nabrać dystansu do rzeczywistości - muzyka na żywo jest nie tylko rozrywką, ale często pozwala słuchaczom także na głębszą refleksję.

Wydarzenia muzyczne w naszym mieście nie są ograniczone ani pod względem gatunków, ani form. Każdy znajdzie tu coś dla siebie. Jeśli chcesz być na bieżąco z aktualnościami muzycznymi w Poznaniu, regularnie zaglądaj na naszą stronę. Znajdziesz na niej recenzje, zapowiedzi nadchodzących koncertów oraz przydatne informacje dotyczące biletów i godzin występów.

Interesujesz się również kinem, teatrem, chętnie chodzisz na wystawy? Na stronie publikujemy też inne wydarzenia kulturalne w Poznaniu.