Wydarzenia na planie Pokaż na planie
a

Kabaret Trzecia Strona Medalu

2019-11-21 ( czwartek )
19:00
Scena na Piętrze, Estrada Poznańska, ul. Masztalarska 8, Poznań

***KONCERT BĘDZIE REJESTROWANY DO NAGRANIA DEBIUTANCKIEJ PŁYTY DVD KABARETU. KUPUJĄC BILET WYRAŻASZ ZGODĘ NA UPUBLICZNIENIE WIZERUNKU NA ZAREJESTROWANYM MATERIALE***

Kabaret Trzecia Strona Medalu został zainicjowany w 2011 w Przemyślu, a od 2013 związany jest z krakowską sceną kabaretową. To paczka facetów o satyrycznym podejściu do życia, których zainteresowanie przerodziło się w pasję. To mieszanka młodości i doświadczenia przy akompaniamencie akordeonu. Uczestnicy ponad 60 festiwali kabaretowych, laureaci ponad 50 nagród i wyróżnień. Obrońcy piosenki kabaretowej. Czterech facetów i grzejnik.Takie: kwartetowe trio w duecie akapella! Inteligentni, przystojni, zabawni - tylko tego im brakuje.

To właśnie Poznań stał się pierwszym wyborem do nagrania debiutanckiej płyty DVD. Dlaczego? Z Poznaniem wiążą się najlepsze wspomnienia. Odwiedzaliśmy to miasto już prawie 20 razy. Podczas Festiwalu Zostań Gwiazdą Kabaretu, czy cyklicznych imprezach kabaretowych jak PESTKA, ROJBER oraz występów autorskich. Przez ten czas poznaliśmy się na poznańskiej publiczności, która nie przestaje nas pozytywnie zaskakiwać! 
Jak będzie tym razem?

Bilety w cenie 30 zł.

_
opr.LT

Bilety dostępne w: