Wydarzenia na planie Pokaż na planie
Zbigniew Izdebski na zdjęciu

Zbigniew Izdebski - spotkanie z cyklu #premieraonline

2021-04-27 ( wtorek )
18:00-19:00
Empik, ul. Ratajczaka 44, Poznań; online

Jak zadbać o udane życie seksualne? Czego wystrzegać się w relacjach z partnerem i z samym sobą? Na te pytania w książce "Siedem grzechów przeciwko seksualności" (Wydawnictwo Poradnia K) odpowiada wybitny polski pedagog i seksuolog, specjalista w zakresie poradnictwa rodzinnego i wykładowca akademicki, profesor nauk humanistycznych Zbigniew Izdebski. Z okazji premiery wydawnictwa odbędzie się spotkanie z ekspertem w roli głównej, które poprowadzi Katarzyna Borowiecka.

W wyniku długich rozmów z dziennikarką i pisarką Małgorzatą Szcześniak powstał "dekalog dobrej seksualności" autorstwa prof. Izdebskiego. W książce poruszone zostały takie zagadnienia, jak religia, wstyd, zagubienie, zaniedbanie, manipulacja, wykluczenie czy zgorszenie. Kwestie stają się pretekstem do głębokich przemyśleń i wniosków, z których można czerpać wiedzę, a co za tym idzie - pewność siebie. Siedem rozdziałów przepełnionych jest anegdotami i historiami z bogatej, wieloletniej praktyki profesora, a każdy z tematów został przedstawiony w wyważony i ciepły sposób.

Interaktywne transmisje odbywają się na stronie Facebook.com/empikcom. W trakcie wydarzeń możliwe jest zadawanie pytań w komentarzach pod streamingiem. Wszystkie spotkania tłumaczone są na język migowy.

Zobacz news.empik.com