Zimowe podsumowanie

Ferie zimowe dobiegły końca, a wraz z nimi nadchodzi czas podsumowań portalu "Zima w mieście". W tym roku wprowadziliśmy wiele nowości i zapewniliśmy dostęp do wielu zimowych rozrywek. Jak nam to wyszło?

Grafika z panoramą miasta i napisem "Zimowe podsumowanie 2023/2024". - grafika artykułu
Zimowe podsumowanie 2023/2024

Trochę statystyki

Tegoroczna Zima w mieście pobiła wszystkie dotychczasowe rekordy. W grudniu odwiedziliście nas 8 196 razy, w tym 5 555 wizyt, to indywidualne wejścia.

Styczeń obrazuje się jeszcze lepiej. W pierwszym miesiącu 2024 roku na naszej stronie zanotowaliśmy aż 11 041 wizyt, z czego 7 426, to indywidualne wejścia. Styczeń 2024 to zdecydowany rekordzista.

W lutym rozpoczęły się ferie zimowe, dlatego postaraliśmy się zapewnić wiele atrakcyjnych ofert na ten czas. Nasze starania się opłaciły, ponieważ odwiedziliście nas 9 9 78 razy, w tym 7 026 jako indywidualne wejścia.

Dane, którymi się z Wami dzielimy oznaczają, że nie tylko odwiedziły nas nowe osoby, ale też wielokrotnie wracały na "Zimę w mieście". Dziękujemy!

Co nowego wprowadziliśmy?

Tej zimy postawiliśmy nie tylko na informacje o feriach zimowych, ale także przekazywaliśmy atrakcyjne propozycje na spędzenie wolnego czasu w mieście. Zaczęło się od świątecznych spacerów na Jarmarku, przez wypady na lodowiska i do muzeów, a skończyło na ciekawych sposobach na rodzinne ferie w Poznaniu.

Mamy nadzieję, że udało nam się opublikować najciekawsze wydarzenia w mieście, a każdy z naszych czytelników mógł dzięki temu miło spędzić czas w gronie najbliższych.

W tym roku na stronie "Zima w mieście" pojawił się kafelek z aktualnościami, co poprawiło nawigację na stronie, a przy okazji uatrakcyjniło wygląd strony. Opublikowaliśmy 38 artykułów, a do tego prowadziliśmy cotygodniowy cykl "Zimowych dwudzionków".

Dzieliliśmy się z Wami nie tylko nadchodzącymi ofertami instytucji miejskich, ale także przygotowywaliśmy spis wybranych wydarzeń, które odbywają się w weekendy.

Dziękujemy

Gdyby nie Wy - nasi czytelnicy - nic z tego nie mogłoby powstać. Obserwując rosnącą aktywność na naszym portalu mieliśmy motywację, by ulepszać "Zimę w mieście" i zadbać o to, by każdy mógł przeczytać tutaj coś interesującego (a być może skorzystać z naszych propozycji).

Bardzo Wam dziękujemy za te 3 miesiące zimowych dni i mamy nadzieję, że razem z nami nie możecie doczekać się lata. W tym miejscu zachęcamy do obserwowania strony Lato w Poznaniu, która od maja powróci z nowymi artykułami.

W czasie nadchodzącego przedwiośnia zachęcamy do zaglądania na nasze inne portale, np. Turystyka, Kuchnia Wielkopolska oraz Kalendarz Kulturalny i Portal Dziecko.

Działajcie z nami

Przypominamy, że każdy z naszych czytelników może zaproponować wydarzenie, które jeszcze nie pojawiło się w naszym Kalendarzu Kulturalnym. Wystarczy kliknąć w kafelek "Co? Gdzie? Kiedy?" i wybrać opcję "Zaproponuj wydarzenie".

My powoli wybieramy się na poszukiwanie Wiosny, a Was zapraszamy do śledzenia naszej aktywności.

Do zobaczenia w grudniu!