Warsztaty pt. własnoręcznie malowana torba ekologiczna.

2012-01-28 ( sobota )
15:00-17:30
Kawiarnia Sweet Surrender, ul. Krasińskiego 1/1, Poznań

Każdy uczestnik warsztatów będzie miał okazję wykonać jedną dużą torbę na ramię oraz dwa małe woreczki ze ściągaczem.

Uczestnicy warsztatów otrzymują: Materiały szkoleniowe zawierające podstawowe zasady związane z tematyką warsztatów; Dyplom potwierdzający uczestnictwo; Poczęstunek (kawa lub herbata oraz ciastko z menu Sweet Surrender);

Przedmioty wykonane z dostępnych materiałów warsztatowych są Państwa własnością, można zabrać ją do domu.

Zajęcia prowadzi Maria Maczuga - z wykształcenia wnikliwy obserwator, z zamiłowania dotykacz i wąchacz, sztuki skrytej za kurtyną, zaklętej w celulozie, łaskotanej igłą gramofonową czy krawiecką. Od lat tapla się w farbach do tkanin i szkła. Z radością ciągnie za nitki oraz sznurki. Droczy się z filcem i papierem. Z dziecięcą fascynacją stuka, drze, dziurawi, chlapie, ale zamiast niszczyć tworzy...garść drobiazgów i stoplamek.

Cena warsztatów: 75 zł / osoba

Zapisy i informacje: warunkiem uczestnictwa w warsztatach jest wypełnienie formularza zgłoszeniowego i przesłanie na adres info@artystycznaprz estrzen.pl. Rezerwacja miejsca na szkoleniu następuje po dokonaniu wpłaty. Decyduje kolejność wysłania zgłoszenia i dokonania wpłaty. Zakwalifikowani uczestnicy otrzymują potwierdzenie drogą mailową.

Skąd pobrać formularz?

Formularz jest dostępny do pobrania na stronie www.artystycznaprzestrzen.pl. Mogą Państwo także do nas napisać (info@artystycznaprzestrzen.pl),a formularz prześlemy do Państwa drogą elektroniczną. Liczba uczestników warsztatu - maksymalnie 8 osób.

Decyduje kolejność zgłoszeń. Minimalna liczba uczestnikó w to 4 osoby.

Dodatkowych informacji organizacyjnych udziela:

Aneta Rzysko, e-mail: info@artystycznaprzestrzen.pl, tel. 666-075-573

Załącznik

Zobacz www.sweetsurrender.pl