a

Koncert Zamilska Live

2015-03-06 ( piątek )
Ptapty, ul. 27 Grudnia 8/10 (Teatr Polski), Poznań

Solidna porcja surowego i głębokiego techno, oscylującego pomiędzy noisem, elektroniką czy nowoczesnym world music.
Bilety:
I Pula (Limitowana): 15 pln - wyczerpana
II Pula: 20 pln
III Pula: 30 pln
IV Pula: 35 pln
Popularność ZAMILSKIEJ wybuchła z dnia na dzień, gdy do sieci trafił jej pierwszy singiel "Quarrel". Jednym utworem była w stanie skupić na sobie uwagę całego muzycznego środowiska, zdobywając świetne opinie zarówno w polskiej jak i zagranicznej prasie. Liczne koncerty zagrane jeszcze przed wydaniem debiutanckiej płyty rozgrzały powiększające się rzesze fanów.
Swoim debiutanckim albumem UNTUNE, który ukazał się 26 maja, nie zawiodła pokładanych w niej oczekiwań. Wydawnictwo UNTUNE zdobyło uznanie wśród krytyków i publiczności a pomimo ciężkiego charakteru muzyki, płyta trafiła w gusta szerszego niż można oczekiwać grona odbiorców i została określona mianem otwartej oraz niezwykle tanecznej.
Sama Natalia unika szufladkowania, stawia na spontaniczność i przełamuje wszelkie stereotypy. Koncerty, w które ZAMILSKA wkłada niespotykaną pasję i energię to żywiołowa dawka monstrualnego basu i potężnych bitów, wprowadzające publiczność w niezapomniany, taneczny trans.
ZAMILSKA to pochodząca ze Śląska producentka i animatorka kultury. Od początku związana ze światem muzyki i sztuki audiowizualnej, przez kilka lat zajmowała się promowaniem lokalnych scen muzycznych, organizacją małych festiwali oraz prowadzeniem warsztatów z tworzenia muzyk elektronicznej.

Bilety dostępne w:

Załącznik